Provocarea orei 12: pune o întrebare pentru Florentina

31 mai 2010 | Antifumat

Florentina Opriș    La ora 13 în redacția revistei Semnele timpului va veni Florentina Opriș. Cunoscută prin emisiunile de la Prima TV, Florentina este inițiatoarea campaniei naționale Alege să fii sănătos.

 

    Video-chat-ul va fi disponibil prin platforma ustream.tv. Pentru a participa la video-chat va trebui să vă faceți un cont pe http://www.ustream.tv/login-signup. Este GRATUIT și durează 30 de secunde.

 

    Video-chat-ul va fi transmis aici - http://www.semneletimpului.ro/campanie-antifumat/Videochat---Discuta-online-cu-un-specialist---664.html


 

Pune o întrebare pentru Florentina.


Nu uita: Comentariile tale vor intra în urna din care extragem, la fiecare 15 minute, câte un câștigător. Verifică aici câștigătorii de până acum.

RSS general RSS ştiri RSS bloguri
Newsletter
[x] Închide

Abonează-te la newsletter-ul ST şi vei primi, cu frecvenţa aleasă de tine, informaţii despre actualitatea care te interesează.
ATENŢIE: Pentru a te asigura că newsletterul nu va fi blocat de filtrul anti-spam, adaugă adresa newsletter@semneletimpului.ro în 'Address Book'/'Contacts'